  • 【High Compatibility】- Micro-ATX upgrade to support the main popular hardware , such as BTF motherboard, Max.Length 365mm GPU,ATX/SFX-LSFX PSU (16A plug except), 240AIO,163mm Height Air Cooler etc.
  • 【Size】:D396×W207×H314mm (Foot included):
  • 【Drive Bay】: 2.5": up to 4, depends on other hardware configurations,3.5": up to 2 (shared with the 2 x 2.5" mounts), depends on other hardware configurations (depends on other hardware configurations)
  • 【PSU Clearance】:Max.L200mm (not compatible with 16A plugs)
  • ​【Radiator support】:Top,up to 240mm 【CPU Air Cooler Clearance】: In A mode,H170mm (Intel CPU) or 169mm (AMD CPU) In B mode,H164mm (Intel CPU) or 163mm (AMD CPU)
  • 【FAN】:Top: 2 x 120mm / 2 x 140mm Rear: 1 x 120mm Bottom: 3 x 120mm / 2 x 140mm 【Front IO Port】:USB3.2 Gen1 Type-A*2/USB3.2 Gen 2 Type-C*1/AUDIO*1 MIC*1​
Color:
Black
Manufacturer:
JONSBO
Part Number:
MVS51H3
Material Type:
Metal
Product Dimensions:
11.0 x 14.7 x 19.45 inches; 12.0 pounds
Isin:
IIZ2K1BZ947H
In Stock
Sold by , Fulfilled by IBSPOT • Ships from US
IBSPOT Buyer Protection
  • Free 30-Day Returns
  • Full Refund for Damaged or Incorrect Items
  • Guaranteed Delivery or Money Back
  • Secure Checkout & Fast Support
scroll to top arrow
JONSBO D32 PRO Micro-ATX PC Case,High Compatibility Mini Desktop Case,A/B Mod...